Hakkımızda2004 yılında " Hayatınızda ve Kendinizde Değiştirmek istediğiniz Ne Varsa! sloganıyla Mersin' de ilk kez kurumsal anlamda hizmet vermek üzere yola çıkan ve aynı sloganla yoluna devam eden, etik ilkeleri benimsemiş profesyonel bir ekibiz. 

Bireyin yaşamının kutsallığı ve zamanın değerliliği anlayışından hareketle en kısa sürede en kesin çözümlerle yaşamsal destek sunmaya devam ediyoruz.

Başarı ile geçirdiğimiz 11 yıllık süreç içerisinde her zaman ekip olarak kendimizi geliştirdik. Bilgi, donanım ve tecrübelerimize her geçen gün yenilikler ekledik. En temel amacımız, bireylerin yaşam kalitelerini yükselterek istedikleri ve hak ettikleri hayatı yaşayabilmelerini sağlamaktır. Çünkü biliyoruz ki, birey kendini ruhsal açıdan güçlü ve sağlam hissettiğinde, hayatta ki her şeyi başarma gücüne de sahiptir.
Her zaman insana ve insanın değerlerine öncelik veren AYZEP, bu değeri daha da ileri taşımış "Kişisel Gelişim" alanına girerek bir ilke daha imza atmıştır. Profesyonel anlamda "Kişisel Gelişim Eğitimleri" ve "Kişisel Gelişim Sertifika Programları" ile hem bireysel gelişimin sağlanmasına hem de profesyonel anlamda "meslek" olarak yapılacak "uzmanlık - yetkinlik" eğitimlerini de kazandırmıştır.
Başarının azmi ve çalışmanın değerini bilen AYZEP, kurumsal anlamda da bir çok firmaya danışmanlık hizmeti vermiş ve kurumların kar etmesini, kazanmasını engelleyen unsurları keşfederek firmaların karlılığa geçmesini sağlamıştır. Hala profesyonel olarak kurumlara hizmet vermeye devam eden ekibimiz, sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

AYZEP, büyümenin, yenilenmenin, gelişmenin, çalışmanın ve başarı değerinin anlamını çok iyi bilen bir ekipten oluşmaktadır. Size sadece "Neye İhtiyacınız Olduğuna" karar vermek kalıyor...

Bütün Hakları Saklıdır. 2013 AYZƎP PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
Mersin Web Tasarım